Sprzedaż domu z naruszeniem kodeksu

Sprzedaż domu z naruszeniem kodeksu

Sprzedaż domu z naruszeniem kodeksu


Okazuje się, że istnieje dobry i zły sposób na robienie domowych aktualizacji. Upewnianie się, że Twój dom jest na bieżąco z kodem, to często rzucana fraza, ale co to w ogóle oznacza? Upewnienie się, że Twój dom jest zgodny z przepisami, oznacza, że ​​wszystkie elementy elektryczne, hydrauliczne i inne elementy Twojego domu są aktualizowane zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Jeśli koszt naprawy i dostosowania nieruchomości do kodu jest przytłaczający, zawsze możesz sprzedać swój dom za gotówkę. Najpierw omówmy przepisy budowlane i najczęstsze naruszenia.

Co to są przepisy budowlane?

Kodeksy budowlane określają zasady i standardy budowy i modyfikacji budynków. Grzywny i kary mogą zostać nałożone, jeśli budynek nie jest zgodny z kodeksem. Istnieje wiele różnych kodów, których należy przestrzegać, a jeśli nie, Twój dom może wytrzymać wiele napraw, aby dostosować go do kodu.

Co to są naruszenia kodu?

Nie ma drogi na skróty, jeśli chodzi o majsterkowanie. Naruszenia kodeksu mają na celu uniknięcie narażania ludzi na ryzyko. Są one egzekwowane przez rząd i samorząd lokalny. W tym artykule omówimy niektóre z najczęstszych naruszeń kodu, które widzimy.

Poręcze

Jeśli poręcze nie są prawidłowo zainstalowane, mogą spowodować upadki i ewentualne obrażenia. Słaba przyczepność, niewłaściwa wysokość i otwarte poręcze to najczęstsze naruszenia przepisów w domach.

Elektryczny

Typowe problemy elektryczne obejmują instalację niewłaściwego wyłącznika lub wyłączników automatycznych, brak przewodów neutralnych, brak gniazd odpornych na temperaturę, brak wymiany okablowania w domach starszych niż 50 lat i niewłaściwą konfigurację paneli.

Wentylacja łazienki

Wentylatory wyciągowe powinny być odprowadzane na zewnątrz i znajdować się na dachu lub boku domu. Jeśli wietrzy się na strych, to jest to naruszenie. Brak naprawienia tego naruszenia wentylacji może spowodować gnicie i pleśnienie konstrukcji dachu w łazience.

Instalacja wodociągowa

Jeśli chodzi o hydraulikę, warto zatrudnić profesjonalistę, aby uniknąć naruszeń kodu. Częstymi naruszeniami są brakujące płytki paznokciowe i brak podparcia orurowania. Te naruszenia mogą powodować przecieki i przerwy.

Wykrywacze dymu

Zaleca się, aby czujniki dymu były instalowane na każdym poziomie domu, przy każdej części sypialnej oraz w pobliżu garaży.

Czy w Twoim domu występują poważne naruszenia, które muszą być zgodne z kodeksem? Wykonywanie tych napraw może być kosztowne i czasochłonne. Oszczędź sobie stresu i pieniędzy i sprzedaj swój dom za gotówkę kupującym w najlepszej cenie. Kupimy Twój dom w każdym stanie, bez względu na to, ile napraw może wymagać. Sprzedaj nam swój dom i otrzymaj ofertę już w 24 godziny.

Sprzedaj swój dom za gotówkę

Najlepsza cena Homebuyers oferuje gotówkę za zniszczone domy. Nie martw się o te kosztowne naruszenia kodu, skontaktuj się z nami już dziś i poproś o ofertę gotówkową.

No Comments

Post A Comment