Rzeczy do rozważenia podczas przeprowadzki

Flash Realty logo

Rzeczy do rozważenia podczas przeprowadzki


Obecnie przeglądasz rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas przeprowadzki

Rzeczy do rozważenia podczas przeprowadzki

  • Autor posta:Rozwiązania Esus Realty
  • Opublikowany post:12 lutego 2021
  • Kategoria postu:Sprzedaż domu

Co wziąć pod uwagę podczas przeprowadzki

Niezależnie od tego, czy przenosisz się do pracy, czy inne okoliczności wpływają na Twój ruch, dokonanie zmiany podczas globalnej pandemii może być trochę denerwujące. Bądźmy szczerzy – poruszanie się w normalnych okolicznościach jest często stresujące, ale dodanie warstwy środków ostrożności do wszystkiego innego może rzucić wyzwanie nawet najbardziej zorganizowanym ludziom. Przygotowaliśmy listę rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas przeprowadzki; Spójrz!

Czy to konieczność?

Czy koniecznie musisz się teraz ruszać? Jedną z istotnych kwestii przy podejmowaniu przeprowadzki jest to, czy ktoś w twoim gospodarstwie domowym należy do populacji wysokiego ryzyka. Jeśli Ty lub członek rodziny macie problemy zdrowotne, które wymagają utrzymania kwarantanny, teraz nie jest najlepszy czas na przeprowadzkę. Jednak wiele osób nie ma luksusu wyboru, zwłaszcza jeśli ich relokacja jest konieczna z powodu nagłej sytuacji zawodowej lub rodzinnej.

Wymagania badawcze

Spraw, aby badania stały się częścią Twojego procesu przeprowadzkowego. Jakie są obecne przepisy w Twoim stanie dotyczące obrotu nieruchomościami? Czy działają firmy przeprowadzkowe i jakich wytycznych muszą przestrzegać? Jeśli pracujesz z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami lub profesjonalistą ds. zakupu domu, mogą oni poprowadzić Cię w tym procesie – niektóre mogą nawet mieć listę preferowanych firm przeprowadzkowych, które działają w tym czasie i przestrzegają ścisłych protokołów bezpieczeństwa. Na przykład licencjonowani pośrednicy w handlu nieruchomościami w Houston, tacy jak ci, którzy pracują w Esus Realty Solutions, będą zaznajomieni z wszelkimi mandatami obowiązującymi w danym mieście dotyczącymi transakcji na rynku nieruchomości i usług przeprowadzkowych.

Jeśli przenosisz się do nowego stanu, upewnij się, że stoisz po właściwej stronie prawa. W wielu stanach nadal obowiązują ograniczenia dotyczące podróżowania – dowiedz się, zanim wyjedziesz. Planer podróży CDC ułatwia uzyskanie aktualnych informacji na trasie podróży.

Przygotuj się na progi zwalniające

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia podczas poruszania się podczas koronawirusa jest to, że możesz nie osiągnąć wyznaczonego celu. Oczekuj nieoczekiwanego. Przygotuj się, spodziewając się opóźnień – pamiętaj, że nie są to regularne godziny, a ograniczenia miejskie i stanowe zmieniają się z dnia na dzień.

Poza całkowitym zamknięciem, branża nieruchomości może nadal przeprowadzać transakcje bez kontaktu osobistego, dzięki czemu proces kupna i sprzedaży domu jest bezpieczny dla wszystkich zaangażowanych. Rzeczoznawcy i inspektorzy domowi również zmodyfikowali sposób, w jaki przeprowadzają swoje przeglądy, aby ograniczyć narażenie; jedną z istotnych zmian jest to, że nabywcy domów proszeni są o nieuczestniczenie w inspekcjach domów osobiście. Zamiast tego pośrednicy i inspektorzy współpracują ze sobą, aby przejrzeć wyniki i pytania terenowe za pomocą wideokonferencji i wirtualnych spacerów. Ma to jednak zastosowanie tylko wtedy, gdy znajdziesz dom do kupienia.

Według ankiety przeprowadzonej przez HomeLight w czwartym kwartale, inwentarz domów pozostaje na niskim poziomie, utrzymując rynek na korzyść sprzedawców. Agenci przewidują, że w tym roku nastąpi niewielka zmiana, ponieważ szczepionka dotrze do szerokiej dystrybucji, a nieśmiałi potencjalni sprzedawcy czują się na tyle komfortowo, aby je wystawić na aukcję. Jeśli możesz poczekać z zakupem, możesz mieć więcej domów do wyboru – w lepszych cenach – niż na obecnym, wysoce konkurencyjnym rynku.

Podejmij środki ostrożności

Jeśli zatrudniasz firmę przeprowadzkową, możesz być zdenerwowany kontaktem z innymi ludźmi. Jeśli jesteś sprawny fizycznie i masz czas, zdecydowanie zalecamy spakowanie się. A jeśli to możliwe, rozważ wypożyczenie kapsuły i samodzielne jej załadowanie. W przeszłości prawdopodobnie skorzystałbyś z pomocy rodziny i przyjaciół, ale w tej chwili nie jest to bezpieczny pomysł.

Oprócz ograniczonego kontaktu w ruchu, kapsuły są również samodzielnymi jednostkami do przechowywania. Jeśli Twoja przeprowadzka jest opóźniona z wielu powodów, możesz przechowywać kapsułę z Twoimi rzeczami przez firmę (lub na terenie znajomego), dopóki Twój nowy dom nie zostanie zabezpieczony. W porównaniu z ruchomymi ciężarówkami, strąki są niezawodną opcją poruszania się podczas niepewności pandemii.

Poruszanie się podczas koronawirusa nie jest całkowicie wykluczone, ale masz dodatkowe względy, gdy jesteś w procesie planowania. Tak długo, jak będziesz przygotowywać się na przeszkody po drodze i mieć bezpieczny plan bezpieczeństwa, będziesz gotowy do bezpiecznego i płynnego poruszania się – lub, tak płynnie, jak to możliwe, biorąc pod uwagę czas.


No Comments

Post A Comment