Pomysły na prezenty z niespodzianką na rynku nieruchomości

Pomysły na prezenty z niespodzianką na rynku nieruchomości

Pomysły na prezenty z niespodzianką na rynku nieruchomości

Jeśli jesteś podobny do mnie, możesz mieć wrażenie, że sezon świąteczny wkradł się pod koniec tego odwróconego roku. Na szczęście bibliotekarze, którzy pracują w bibliotece i archiwach National Association of REALTORS®, mają Cię w zasięgu ręki. Te tematyczne książki o domach, budynkach i innych aspektach nieruchomości znajdują się na szczycie naszej listy życzeń. Od historii przez ekonomię po fikcję, te pomysły na prezenty mogą zainspirować każdego, kto lubi uczyć się i myśleć o tym, jak nieruchomości i społeczności wpływają na nasze życie.

Wielkie wnętrze: zaskakująca nauka o tym, jak budynki kształtują nasze zachowanie, zdrowie i szczęście Emily Anthes (Scientific American / Farrar, Straus i Giroux)

  • Dziennikarka naukowa Emily Anthes bada, jak środowisko wewnętrzne wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, od powietrza w naszych domach po projektowanie naszych biur.

Żółty Dom przez Sarah M. Broom (Grove Press)

  • Pamiętnik laureatki National Book Award 2019 Sarah M. Broom splata pokolenia rodzinnych historii i przekonujący portret Nowego Orleanu z historią jej rodzinnego domu.

Rozprzestrzenianie autor: Jason Diamond (Coffee House Press)

  • Odkrywając reprezentacje przedmieść w kulturze amerykańskiej i czerpiąc z własnych doświadczeń dorastania na przedmieściach Chicago, Jason Diamond proponuje ponowne przyjrzenie się przedmieściom jako dojrzałym twórczym potencjałom.

Piękny nowy dom Diana Lind (Książki pogrubione)

  • Od mikroapartamentów po mieszkania dzielone, Diana Lind bada przyszłe alternatywy dla domu jednorodzinnego, które uwzględniają zmiany demograficzne i problemy związane z dzisiejszymi przystępnymi cenowo mieszkaniami.

Książka adresowa: co adresy mówią o tożsamości, rasie, bogactwie i władzy przez maskę Deirdre (prasa św. Marcina)

  • Finalistka Nagrody Kirkusa za literaturę faktu 2020, Książka adresowa dogłębnie przygląda się historiom kryjącym się za adresami ulicznymi i tym, co ujawniają one o swoich mieszkańcach.

Meksykański gotyk Silvia Moreno-Garcia (Del Rey Books)

  • Okrzyknięty przez wielu jedną z najlepszych książek 2020 roku, dom jest głównym bohaterem tej nadprzyrodzonej tajemnicy, której akcja rozgrywa się w Meksyku w latach 50. XX wieku.

Encyklopedia doradztwa w zakresie nieruchomości komercyjnych: dodawanie wartości w kupnie, sprzedaży, repozycjonowaniu, rozwoju, finansowaniu i zarządzaniu Terry Painter (Wiley)

  • Ten niezbędny przewodnik po wszystkich rzeczach związanych z nieruchomościami komercyjnymi zawiera ponad 500 wpisów na temat wszystkiego, od przyciągania inwestorów po zabezpieczenie Twojej nieruchomości przed recesją.

Jak to zbudowałem: nieoczekiwane ścieżki do sukcesu od najbardziej inspirujących przedsiębiorców na świecie Guy Raz (Houghton Mifflin Harcourt)

  • Na podstawie podcastu NPR o tej samej nazwie Jak to zbudowałem oferuje lekcje dla początkujących przedsiębiorców poprzez historie założycieli na ich drodze do sukcesu.
kobieta przy choince

® Amy Lane

Website | + posts

Robert Fertała jest doświadczonym i kompetentnym specjalistą od nieruchomości, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Jego wiedza i umiejętności pozwalają mu pomagać klientom w znalezieniu najlepszych nieruchomości dostępnych na rynku, a także w negocjowaniu korzystnych warunków transakcji.

Robert jest znany z precyzji i skrupulatności w swojej pracy. Zawsze dokładnie analizuje każdą ofertę, aby upewnić się, że spełnia ona oczekiwania jego klientów. Jest również bardzo cierpliwy i gotowy do słuchania potrzeb swoich klientów, co pozwala mu lepiej zrozumieć ich oczekiwania i pomóc w znalezieniu idealnej nieruchomości.

Jego znajomość rynku nieruchomości oraz aktualnych trendów i przepisów pozwala mu doradzać klientom w kwestiach związanych z inwestowaniem w nieruchomości, a także w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, Robert Fertała cieszy się uznaniem wśród swoich klientów i jest uważany za jednego z najlepszych specjalistów od nieruchomości w branży.

No Comments

Post A Comment