Knock wprowadza na rynek nowe rozwiązanie typu sale-leaseback, Knock Nest

Knock wprowadza na rynek nowe rozwiązanie typu sale-leaseback, Knock Nest

Knock wprowadza na rynek nowe rozwiązanie typu sale-leaseback, Knock Nest

Firma Technologiczna Nieruchomości Bić ogłosiła uruchomienie Knock Nest, samodzielnego rozwiązania do sprzedaży i leasingu zwrotnego, które umożliwia właścicielom domów dostęp do pieniędzy, które zgromadzili w swoim domu, jednocześnie w nim mieszkając.

Za pośrednictwem Knock Nest właściciele domów mogą poprosić o niezobowiązującą ofertę gotówkową na swój dom, która pozwoli im spłacić kredyt hipoteczny i uzyskać dostęp do kapitału w ciągu około dwóch tygodni, jeśli się zakwalifikują. Knock kupi dom i wynajmie go z powrotem (byłym) właścicielom. Mieszkając w domu, konsument płaci czynsz i jest zwolniony ze spłat kredytu hipotecznego, podatków od nieruchomości i ubezpieczenia domu.

Gdy właściciel domu sprzeda swój dom firmie Knock Nest, może go wydzierżawić na rok lub dwa, a następnie mieć możliwość odnowienia umowy najmu lub odkupienia domu.

Firma twierdzi, że Knock Nest ma na celu odwołanie się do wielu grup właścicieli domów – tych, którzy chcą zablokować cenę sprzedaży, podczas gdy ceny domów są najwyższe w historii, nowo bezrobotnych, którzy chcą założyć firmę lub spłacić istniejący dług, lub miliony których hipoteki wynikają z globalnej pandemii, będą tolerowane”.

„Dla większości ludzi ich dom jest ich największym atutem, a ponad 97% właścicieli domów ma dodatni kapitał własny w swoich domach” – powiedział w oświadczeniu Sean Black, współzałożyciel i dyrektor generalny Knock. „Stworzyliśmy Knock Nest, aby umożliwić właścicielom domów wykorzystanie kapitału, na który ciężko pracowali – niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc w spełnieniu ich marzeń, pomoc w niepewności życiowej, czy planowanie następnego etapu życia”.

Knock Nest jest obecnie dostępny w wybranych miastach w Arizonie, Kolorado, Florydzie, Georgii i Teksasie.

Od 2017 roku Knock oferuje swoim klientom leasing zwrotny w ramach rozwiązania Home Swap. W ostatnich miesiącach rozwiązanie Knock do wymiany domów rozszerzyło się na cały kraj, ostatnio na trzech rynkach Florydy. Rozwiązanie jest obecnie dostępne na 14 rynkach w USA i planuje się ekspansję na 21 rynków do połowy 2021 roku.

Website | + posts

Robert Fertała jest doświadczonym i kompetentnym specjalistą od nieruchomości, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Jego wiedza i umiejętności pozwalają mu pomagać klientom w znalezieniu najlepszych nieruchomości dostępnych na rynku, a także w negocjowaniu korzystnych warunków transakcji.

Robert jest znany z precyzji i skrupulatności w swojej pracy. Zawsze dokładnie analizuje każdą ofertę, aby upewnić się, że spełnia ona oczekiwania jego klientów. Jest również bardzo cierpliwy i gotowy do słuchania potrzeb swoich klientów, co pozwala mu lepiej zrozumieć ich oczekiwania i pomóc w znalezieniu idealnej nieruchomości.

Jego znajomość rynku nieruchomości oraz aktualnych trendów i przepisów pozwala mu doradzać klientom w kwestiach związanych z inwestowaniem w nieruchomości, a także w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, Robert Fertała cieszy się uznaniem wśród swoich klientów i jest uważany za jednego z najlepszych specjalistów od nieruchomości w branży.

No Comments

Post A Comment