Jak sprzedać dom z uszkodzeniami spowodowanymi przez tornado?

Jak sprzedać dom z uszkodzeniami spowodowanymi przez tornado?

Jak sprzedać dom z uszkodzeniami spowodowanymi przez tornado?


Nie jest tajemnicą, że tornada mogą spowodować poważne szkody w domu. Ponieważ jest to sezon tornad, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z potencjalnych szkód, które mogą przydarzyć się Twojej nieruchomości i jak znaleźć sposób, aby nadal móc sprzedać mój dom w takim stanie, w jakim jest. Są to powszechne rodzaje uszkodzeń spowodowanych tornadami, które występują w domach.

Typowe rodzaje uszkodzeń spowodowanych przez tornado

Czasami zniszczenie tornada nie jest tak poważne, jak zniszczenie całego domu. Przy silnym wietrze i innych trudnych warunkach pogodowych Twój dom może wytrzymać ogromne uszkodzenia i nadal będzie można go naprawić.

Uszkodzona bocznica

Wiadomo, że bocznica winylowa jest trwała i łatwa w utrzymaniu, ale to nie znaczy, że może wytrzymać najsilniejsze burze. Typowe problemy, które pojawiają się po burzy, to pęknięcia lub pęknięcia, które można zobaczyć biegnące równolegle do bocznicy. Częste jest również odpryskiwanie. Małe kawałki bocznicy można odłamać, zwykle w kształcie półokręgu. W przypadku uszkodzenia przez grad podczas burzy bocznica może pęknąć, a nawet mieć w niej dziury i nie będzie już chronić domu przed żywiołami i będzie wymagać wymiany. Jeśli masz aluminiową siding na swoim domu, wskaźnik uszkodzenia będzie wgnieciony lub jeśli siding zostanie całkowicie zerwany.

Rozbite okna

Ze względu na zmianę ciśnienia w tornadach okna są szczególnie podatne na stłuczenie. Może się to zdarzyć nie tylko w przypadku okien. Drzwi tarasowe mogą również wyłamywać się w ramach z powodu nacisku. Jeśli samo ciśnienie nie rozbije Twoich okien, z pewnością zrobią to zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu. Umieszczenie okiennic lub paneli burzowych na zewnątrz okien może zapobiec rozbiciu okien.

Uszkodzenie fundamentu

Po burzy, jeśli chodzisz po domu i nagle podłogi nie są równe lub poziome, może to być spowodowane uszkodzeniem fundamentów. Sprawdź wygląd zewnętrzny swojego domu, aby upewnić się, czy jest nierówny. Ze względu na silne wiatry tornad są w stanie podnieść dom, co może powodować nacisk na fundamenty, co powoduje szkody.

Uszkodzony dach

Brakujące, popękane lub wgniecione gonty są bardzo powszechne, jeśli chodzi o uszkodzenia dachu. Silne wiatry są wystarczająco silne, aby zrywać gonty ze starszych dachów. Brakujące gonty odsłaniają izolację dachu i powodują ryzyko przesiąkania wody.

Szukasz sposobu, aby sprzedać mój dom w takim stanie, w jakim jest?

Z Clearspiritliving nadal możesz sprzedać swój dom, szkody i wszystko! Niezależnie od tego, czy masz uszkodzony dach, czy fundamenty, kupimy Twój dom i sprawimy, że będzie to prosty i bezstresowy proces. Zapomnij o inspekcjach i pośrednikach w handlu nieruchomościami i rób gotówkę na modę! Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o ofertę gotówkową.

No Comments

Post A Comment