Jak sprzedać dom z przestarzałym sprzętem?

Jak sprzedać dom z przestarzałym sprzętem?

Jak sprzedać dom z przestarzałym sprzętem?


Sprzęt AGD może być ważnym punktem sprzedaży, jeśli chodzi o sprzedaż domu. Mogą również mieć wysoką cenę, jeśli chcą je zastąpić. To sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy warto kupić najnowszy model lodówki, czy też twoja dawna biała, teraz poplamiona na żółto lodówka z lat 90. będzie cięciem dla potencjalnego nabywcy. Clearspiritliving, nabywca domu za gotówkę w Warszawa, może kupić dom w takim stanie, w jakim jest, i szybko otrzymać gotówkę.

Kiedy wymieniać urządzenia?

Ocena, kiedy należy wymienić urządzenia, nie zawsze jest tak łatwa, jak się wydaje. Oczywiste jest to, że gdy się zepsuje, czas go wymienić, ale co z tym, jeśli wszystkie urządzenia działają? Weź te czynniki pod uwagę, zanim dokonasz pełnej metamorfozy swoich urządzeń.

Ile lat mają urządzenia?

Niestety z wiekiem sprzęty nie poprawiają się. Żywotność urządzenia waha się od 10 do 12 lat użytkowania. Zależy to również od tego, czy urządzenie jest używane do ogrzewania, chłodzenia lub czyszczenia. Jeśli awarie są normalnym zjawiskiem podczas użytkowania, jest to również kolejny wskaźnik, że wymiana może być dobrą opcją i warta zainwestowania.

Czy Twój rachunek za energię jest wysoki?

Im starsze urządzenie, tym więcej energii zużywa. Dużym atutem nowych urządzeń są opcje energooszczędne, które pozwalają obniżyć rachunki za energię i są informacją dla kupującego inwestycję.

Czy pasują do estetyki?

Ważna jest estetyka Twoich urządzeń. Kupujący nie chcą widzieć mieszanki nowych i starych urządzeń, nabywcy domów chcą nowoczesnych urządzeń, które są niezawodne i dobrze wyglądają w ich potencjalnym nowym domu.

Wspólne urządzenia do wymiany

Piekarnik

W zależności od marki i sposobu użytkowania piekarnika może on działać do 16 lat. Konserwacja, a jeśli jest to gaz lub elektryczność, również ma wpływ na żywotność urządzenia. Jeśli piekarnik nie nagrzewa się równomiernie, rdzewieje lub ciepło ucieka, być może nadszedł czas, aby rozważyć jego wymianę.

Lodówka

Średnia żywotność lodówki to 14 lat. Utrzymywanie lodówki w czystości i danie jej czasu na oddychanie pomaga wydłużyć jej żywotność. Jeśli Twoja lodówka się poci, ma problemy z chłodzeniem lub jest gorąca z tyłu, nadszedł czas na modernizację.

Podgrzewacz wody

Jeśli Twój podgrzewacz wody ma ponad dziesięć lat, dobrze jest mieć go na oku pod kątem wszelkich problemów. Na przykład, jeśli zaczyna przeciekać, ma problemy z utrzymaniem wyznaczonej temperatury lub wydaje skwierczące dźwięki, dobrym pomysłem może być wymiana podgrzewacza wody.

HVAC

Jeśli Twój system HVAC ma więcej niż 10 lat, czas na wymianę. Naprawy nie są tanie, często mogą kosztować nawet o połowę mniej niż zakup nowej. Jeśli naprawy lub nowy system nie zostanie zainstalowany, mogą wystąpić nieprzyjemne temperatury i wysokie rachunki za energię.

Piec

Żywotność pieca wynosi od 20 do 30 lat, ale około 15 lat to czas, w którym należy ocenić, jak dobrze działa i czy należy go wymienić. Naprawy pieca mogą być kosztowne, dlatego ważne jest rozróżnienie między naprawą a wymianą.

Nabywca domu za gotówkę Warszawa

Jeśli myśl o zakupie nowego sprzętu jest przytłaczająca lub nie mieści się w budżecie, zamiast tego sprzedaj nam swój dom. Sprzedaż domu nabywcy za gotówkę Warszawa, taka jak Best Price Homes, pozwoli Ci sprzedawać bez żadnych napraw, aktualizacji lub nowych urządzeń. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o ofertę gotówkową.

No Comments

Post A Comment