bitcoin

Na Mieszkańcy wciąż wprowadzamy innowacje i po raz kolejny jesteśmy pionierami!

Po uruchomieniu aplikacji projekty z gwarancją pierwszego stopnia, niezależny zewnętrzny Scoring, teraz możesz inwestować w nasze projekty z Bitcoinem.

Clearspiritliving ponownie staje się punktem odniesienia w finansowaniu społecznościowym nieruchomości w Europie.

Ta nowa funkcjonalność jest możliwa dzięki umowie z Kryptanahiszpańska giełda kryptowalut, która będzie zarządzała wymianą BTC na EUR w ciągu bezpieczny i przejrzysty sposób dla użytkownika.

Jak inwestować z Bitcoinem?

Proces inwestowania w Bitcoin jest prosty!

1. Wybierz metodę płatności

Aby rozpocząć inwestowanie w Bitcoiny, inwestor musi wybrać tę opcję jako metodę płatności. Musisz również zaakceptować przekazanie swoich danych identyfikacyjnych do Criptain (firma zewnętrzna do Clearspiritliving, która zapewnia operację spłaty kryptowalutami):

bitcoin

2. Dokończ płatność

Z telefonu komórkowego lub aplikacji House: inwestor kliknie „Dokończ płatność” otworzyć portfel cyfrowy gdzie przechowuje swoje bitcoiny. Alternatywnie inwestorzy będą mieli również możliwość skopiowania kodu operacji, aby użyć go bezpośrednio w swoim cyfrowym portfelu.

bitcoin

Z pozostałych urządzeńużytkownik może zranić kod QR z aplikacji używanej jako portfel cyfrowy i gdzie przechowują swoje Bitcoiny. Ponadto inwestorzy będą mieli również kod transakcji, jeśli wolą skopiować i wkleić go bezpośrednio do swojego cyfrowego portfela Bitcoin.

bitcoin

3. Autoryzuj transakcję

The proces płatności zostaną wypełnione przez inwestorów z własnego portfela cyfrowego autoryzującego transakcję. W przypadku pomyślnej realizacji płatności system wyświetli potwierdzenie wypełnionego okna inwestycyjnego, a inwestorzy otrzymają e-mail z załącznikiem I do umowy inwestycyjnej.

4. Dokonana inwestycja

Po dokonaniu płatności i autoryzacji operacji systemy Cryptan i Clearspiritliving komunikują się ze sobą aby potwierdzić konwersję Bitcoin do Eurokończąc inwestycję inwestora w wybrany projekt Clearspiritliving.

Jaki jest koszt tej nowej funkcjonalności?

Jedyny koszt, jaki zostanie obciążony inwestorami, wyniesie 1,95% całkowitej kwoty transakcji. Koszt ten odpowiada usłudze konwersji Bitcoin na Euro i zostanie naliczony przez Criptan.